Pozostałe produkty 

Podkategorie

 • Produkty powystawowe - wysokie rabaty
 • Literatura numizmatyczna

  Właściwa literatura numizmatyczna jest podstawą każdej kolekcji monet i niezbędnikiem szanującego się numizmatyka. W oferowanych przez nas książkach i katalogach numizmatycznych znajdziecie Państwo najważniejsze informacje o waszych obecnych lub przyszłych kolekcjach monet, takie jak zdjęcia, nakłady, daty emisji, nazwiska projektantów, szczegółowe opisy, a także szacunkowe wyceny w zależności od stanu zachowania. W szczególności polecamy nasze profesjonalne katalogi, które w sposób uporządkowany prezentują monety z podziałem na różne okresy historyczne.

 • Banknoty

  W tej kategorii prezentujemy naszą ofertę banknotów pogrupowanych w układzie chronologicznym, z podziałem na trzy główne okresy: okres do roku 1941 (generalnie banknoty wymitowane przed drugą wojną światową), banknoty z lat 1943-1993 (przede wszystki banknoty z okresu PRL) oraz banknoty wyemitowane po roku 1993 (przede wszystkim współczesne banknoty kolekcjonerskie). Dodatkową podkategorię stanowią akcesoria do przechowywania banknotów. W ramach poszczególnych kategorii obok banknotów obiegowych i kolekcjonerskich oferujemy także banknoty próbne. Prowadzimy także skup banknotów

 • Akcesoria do banknotów

  W tej kategorii oferowane są akcesoria do przechowywania banknotów. Oferowane są dwa główne rozwiązania firmy Leuchtturm: system GRANDE (duże segregatory i karty do banknotów, rozmiar A4 ) oraz system OPTIMA (segregatory i karty w rozmiarze średnim). W ramach każdego z systemów oferowane są segregatory do przechowywania plastkowych kart (o różnej kolorystyce oraz szerokości) oraz plastikowe przeźroczyste karty przeznaczone do przechowywania różnej liczby banknotów (od 1 do 4 banknotów w jednej karcie). Szukasz dużych segregatorów / kart do banknotów wpisz w wyszukiwarce słowo GRANDE, szukasz średnich segregatorów / kart do banknotów wpisz w wyszukiwarce słowo OPTIMA

 • Akcesoria filatelistyczne

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo nie tylko monety, banknoty i akcesoria numizmatyczne, ale także akcesoria filatelistyczne do bezpiecznego przechowywania Waszej kolekcji znaczków. Oferujemy klasery, pincety do znaczków, hawidy.

 • Strefa euro
 • Prezenty numizmatyczne
 • Usługi numizmatyczne
 • Sztabki srebra
  Srebrne sztabki
 • Akcesoria na pozostałe kolekcje
 • Prezenty ślubne
  W tej kategorii proponujemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, o tematyce religijnej, które idealnie nadają się jako prezent z okazji Sakramentu Małżeństwa. Dzięki naszej usłudze personalizacji obdarujesz młodą parę prezentem innym niż wszystkie.
 • Akcje i obligacje
 • Prezenty na chrzest i komunię
  W tej kategorii proponujemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, o tematyce religijnej, które idealnie nadają sie jako prezent na chrzest i I Komunię Świętą. Jeżeli należycie do grona osób, które nie chcą podarować kolejnej srebrnej łyżeczki, grzechotki, medalika czy obrazka nasza oferta jest właśnie dla Państwa. W tej kategorii kupujecie niezwykle oryginalny prezent, który na dodatek będzie prawdopodobnie z biegiem czasu nabierał wartości. W numizmatyce najczęściej im starsza jest moneta tym bardziej wartościowa.
 • Repliki i medale

Pozostałe produkty Mamy 635 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 635 elementów

Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 9.00-17.00)
Telefon
+48 505 420 060
(pn-sb 9.00-19.00)
GG:877134
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie