Pozostałe produkty 

Podkategorie

 • Produkty powystawowe - wysokie rabaty
 • Literatura numizmatyczna

  Właściwa literatura numizmatyczna jest podstawą każdej kolekcji monet i niezbędnikiem szanującego się numizmatyka. W oferowanych przez nas książkach i katalogach numizmatycznych znajdziecie Państwo najważniejsze informacje o waszych obecnych lub przyszłych kolekcjach monet, takie jak zdjęcia, nakłady, daty emisji, nazwiska projektantów, szczegółowe opisy, a także szacunkowe wyceny w zależności od stanu zachowania. W szczególności polecamy nasze profesjonalne katalogi, które w sposób uporządkowany prezentują monety z podziałem na różne okresy historyczne.

 • Banknoty

  W tej kategorii prezentujemy naszą ofertę banknotów pogrupowanych w układzie chronologicznym, z podziałem na trzy główne okresy: okres do roku 1941 (generalnie banknoty wyemitowane przed drugą wojną światową), banknoty z lat 1943-1993 (przede wszystkim banknoty z okresu PRL) oraz banknoty wyemitowane po roku 1993 (przede wszystkim współczesne banknoty kolekcjonerskie). Dodatkową podkategorię stanowią akcesoria do przechowywania banknotów. W ramach poszczególnych kategorii obok banknotów obiegowych i kolekcjonerskich oferujemy także banknoty próbne. Prowadzimy także skup banknotów

 • Akcesoria do banknotów

  W tej kategorii oferowane są akcesoria do przechowywania banknotów. Oferowane są dwa główne rozwiązania firmy Leuchtturm: system GRANDE (duże segregatory i karty do banknotów, rozmiar A4 ) oraz system OPTIMA (segregatory i karty w rozmiarze średnim). W ramach każdego z systemów oferowane są segregatory do przechowywania plastkowych kart (o różnej kolorystyce oraz szerokości) oraz plastikowe przeźroczyste karty przeznaczone do przechowywania różnej liczby banknotów (od 1 do 4 banknotów w jednej karcie). Szukasz dużych segregatorów / kart do banknotów wpisz w wyszukiwarce słowo GRANDE, szukasz średnich segregatorów / kart do banknotów wpisz w wyszukiwarce słowo OPTIMA

 • Akcesoria filatelistyczne

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo nie tylko monety, banknoty i akcesoria numizmatyczne, ale także akcesoria filatelistyczne do bezpiecznego przechowywania Waszej kolekcji znaczków. Oferujemy klasery, pincety do znaczków, hawidy.

 • Strefa euro
 • Prezenty numizmatyczne
 • Usługi numizmatyczne
 • Sztabki srebra
  Srebrne sztabki
 • Akcesoria na pozostałe kolekcje
 • Prezenty ślubne
  W tej kategorii proponujemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, o tematyce religijnej, które idealnie nadają się jako prezent z okazji Sakramentu Małżeństwa. Dzięki naszej usłudze personalizacji obdarujesz młodą parę prezentem innym niż wszystkie.
 • Akcje i obligacje
 • Prezenty na I komunię

  Prezenty na I Komunię Świętą

  W tej kategorii proponujemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, o tematyce religijnej, które idealnie nadają się jako prezent na I Komunię Świętą. Jeżeli należycie do grona osób, które nie chcą podarować kolejnej smartfona, laptopa, roweru czy po przysłowiowej koperty to nasza oferta jest właśnie dla Państwa. W tej kategorii kupujecie niezwykle oryginalny prezent, który na dodatek będzie prawdopodobnie z biegiem czasu nabierał wartości. W numizmatyce najczęściej im starsza jest moneta tym bardziej wartościowa. 

  Większość produktów w tej kategorii to produkty spersonalizowane, które obok napisu "Pamiątka I Komunii Świętej" będą zawierać dedykację dopasowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki temu będą one stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę I Komunii Świętej. To idealna propozycja na prezent z okazji I Komunii od rodziców, rodziców chrzestnych, babci, dziadka, chrzestnej, chrzestnego oraz każdej innej osoby, której zależy, żeby osoba przyjmująca I Komunię poczuła, że została potraktowana w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

 • Odznaczenia, medale, repliki
 • Prezenty na chrzest chrzciny

  Prezenty na chrzest

  W tej kategorii proponujemy złote i srebrne monety kolekcjonerskie, o tematyce religijnej, które idealnie nadają się jako prezent z okazji sakramentu Chrztu świętego. Jeżeli należycie do grona osób, które nie chcą podarować kolejnej srebrnej łyżeczki, grzechotki, medalika czy obrazka nasza oferta jest właśnie dla Państwa. W tej kategorii kupujecie niezwykle oryginalny prezent, który na dodatek będzie prawdopodobnie z biegiem czasu nabierał wartości. W numizmatyce najczęściej im moneta jest starsza tym bardziej nabiera na wartości.

  Większość produktów w tej kategorii to produkty spersonalizowane, które obok napisu "Pamiątka Chrztu Świętego" będą zawierać dedykację dopasowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki temu będą one stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę Chrztu Świętego. To idealna propozycja na prezent na chrzciny od rodziców, rodziców chrzestnych, babci, dziadka, chrzestnej, chrzestnego oraz każdej innej osoby, której zależy, żeby osoba przyjmująca sakrament chrztu była potraktowana w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Pozostałe produkty Mamy 1965 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1965 elementów

Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 8.00-16.00)
Telefon
+48 509 445 403 
(tylko skup monet i banknotów)
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie

Przewoźnicy

darmowa wysyłka

Portfele skórzane

artykuły szkolne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.