Klasery na znaczki 

Klasery na znaczki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór klaserów na znaczki. Oferujemy klasery filatelistyczne dostosowane do gromadzenia zróżnicowanych kolekcji znaczków. Posiadamy zarówno niewielkie klasery 16 stronicowe, idealne do zbierania mniejszych zbiorów, 32-stronicowe do większych kolekcji, oraz bardzo 64 stronicowe do dużych zbiorów. Dostępne są albumy na znaczki w różnych kolorach co ułatwia uporządkowanie kolekcji według roczników, tematów lub w układzie geograficznym.

Klasery na znaczki Mamy 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Jak wybrać klaser na znaczki

Zakup klasera do znaczków powinien być starannie przemyślany. Łatwo jest bowiem znaleźć się w sytuacji, że w klaserze zabraknie miejsca i koniecznie będzie umieszczenie zbliżonych tematycznie, geograficzne lub rocznikowo znaczków w więcej niż jednym albumie.

Przed zakupem klasera dobrze jest więc zapoznać się z dostępnymi katalogami znaczków, żeby zorientować się, jak duża może być potencjalnie nasza kolekcja. Oczywiście w przypadku znaczków współczesnych warto również uwzględnić plany emisyjne na kilka lata do przodu.

Na rynku dostępnych jest wiele wariantów klaserów filatelistycznych, poczynając od tych bardzo cienkich (np. 16 stronicowych) po średnie (liczące 32 strony), a kończąc na obszernych 64 stronicowych. Ważna jest też kolorystyka klasera. Może ona ułatwić odpowiednie „poukładanie kolekcji”, np. znaczki polskie w klaserach czerwonych a znaczki zagraniczne w niebieskich.

Inną opcją jest podział klaserów według kryterium tego czy znaczki są stemplowane czy niestemplowane. W takim przypadku możemy przeznaczyć inny rodzaj albumów na każdy z tych rodzajów naszej kolekcji.

Warto też rozważyć zaprojektowanie własnego systemu oznaczania na grzbiecie, na przykład według roczników, krajów lub tematów. Możemy się tu posłużyć albo niezmywalnym markerem albo dedykowanymi naklejkami.

Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 8.00-16.00)
Telefon
+48 509 445 403 
(tylko skup monet i banknotów)
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie

Przewoźnicy

darmowa wysyłka

Portfele skórzane

artykuły szkolne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.