Akcesoria filatelistyczne 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo nie tylko monety, banknoty i akcesoria numizmatyczne, ale także akcesoria filatelistyczne do bezpiecznego przechowywania Waszej kolekcji znaczków. Oferujemy klasery, pincety do znaczków, hawidy.

Podkategorie

  • Hawidy
    Karty albumowe z hawidami to innowacyjny zestaw do przechowywania polskich znaczków od roku 1944. Karty są wykonane z bezdrzewnego i chemicznie obojętnego kartonu. Najwyższej jakości czarno-biały druk offsetowy ułatwia określenie jakich znaczków brakuje w Twojej kolekcji. Przeźroczyste hawidy są wykonane z obojętnej chemicznie, wolnej od środków stabilizujących i siarki, nie odblaskowej folii (polistyren), w rozmiarze dostosowanym do wielkości znaczka i przymocowane w miejscu reprodukcji. Przytrzymują znaczek w odpowiednim miejscu i zabezpieczają przed uszkodzeniami. Równocześnie zapewniają idealną ochronę przed kurzem i wilgocią. Na każdej stronie znajduje się rok wydania oraz kraj (Polska) w trzech obcych językach (niemiecki, angielski, francuski). W prawym, dolnym rogu znajduje się rok wydania oraz numer strony w danym roczniku. Każdy rocznik numerowany jest na nowo. System 13-otworowy. Idealne do różnych typów okładek. Polecamy specjalnie dedykowane do polskich znaczków segregatory Leuchtturm.
  • Inne akcesoria filatelistyczne
  • Klasery na znaczki

    Klasery na znaczki

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór klaserów na znaczki. Oferujemy klasery filatelistyczne dostosowane do gromadzenia zróżnicowanych kolekcji znaczków. Posiadamy zarówno niewielkie klasery 16 stronicowe, idealne do zbierania mniejszych zbiorów, 32-stronicowe do większych kolekcji, oraz bardzo 64 stronicowe do dużych zbiorów. Dostępne są albumy na znaczki w różnych kolorach co ułatwia uporządkowanie kolekcji według roczników, tematów lub w układzie geograficznym.

Akcesoria filatelistyczne Mamy 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów

Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 8.00-16.00)
Telefon
+48 509 445 403 
(tylko skup monet i banknotów)
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie

Przewoźnicy

darmowa wysyłka

Portfele skórzane

artykuły szkolne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.