Medale ze zdjęcia. Cena za komplet 3 sztuk.
Podstawowe parametry
2025_06_015
- Metal
- Miedź platerowana złotem 999/1000
- Opakowanie
- Kapsel
- Średnica
- 50 mm
- Stan zachowania
- 2 (przetarcia)
- Waga
- 54 g
Proszę Zaloguj się najpierw.
Zarejestruj się
Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.
Zarejestruj sięUtwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.
Zarejestruj się