Albumy i klasery na monety 

Albumy na monety i klasery do przechowywania monet srebrnych oraz popularnych dwuzłotówek z stopu Nordic Gold, to świetne rozwiązanie do uporządkowania i łatwego przeglądania Twojej kolekcji. Albumy na monety wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Odpowiednio dobrana kolorystyka i design sprawiają że albumy i klasery elegancko prezentują się na półce, nie zajmując dużo miejsca. Albumy dostępne są w zróżnicowanej palecie modeli, poczynając od albumów typu MIX (na monety różnych rozmiarów) poprzez szeroką gamę albumów dedykowanych dla monet o jednakowej średnicy.

Podkategorie

 • Albumy na monety 2 zł i 5 zł
  Albumy na monety 2 zł i 5 zł
 • Albumy na monety srebrne NBP
  Albumy na monety srebrne NBP
 • Albumy na monety euro
  Albumy na monety euro
 • Albumy kieszonkowe / portfelowe

  Albumy kieszonkowe / portfelowe na różne monety oraz inne kolekcje np. banknoty, pocztówki itp.

 • Albumy Optima do różnych monet
  System OPTIMA firmy Leuchtturm, obok systemu GRANDE, jest jednym z dwóch najważniejszych rozwiązań albumowych przechowywania monet, banknotów oraz innych kolekcji (np pocztówek). Rozmiar akcesoriów w systemie OPTIMA, który jest mniejszy niż system GRANDE, odpowiada w przybliżeniu rozmiarowi B5 (250x280). W ramach tego systemu oferowane są albumy z kartami na monety, same albumy, oraz same karty na monety. Dodatkowo w naszej kategorii akcesoria do banknotów można zakupić pasujące do tego systemu karty do banknotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym systemie można przechowywać bardzo różne kolekcje.
 • Albumy Grande do różnych monet

  System GRANDE firmy Leuchtturm, obok systemu OPTIMA, jest jednym z dwóch najważniejszych rozwiązań albumowych przechowywania monet, banknotów oraz innych kolekcji (np pocztówek). Rozmiar akcesoriów w systemie GRANDE, który jest większy niż system OPTIMA, odpowiada w przybliżeniu rozmiarowi A4 (kartka papieru). W ramach tego systemu oferowane są albumy na monety z kartami, same albumy na monety, oraz same karty na monety. Dodatkowo w naszej kategorii akcesoria do banknotów można zakupić pasujące do tego systemu karty do banknotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym systemie można przechowywać bardzo różne kolekcje.

 • Albumy na monety II RP (międzywojenne)

  Albumy na monety II RP (międzywojenne)

Albumy i klasery na monety Mamy 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 48 z 57 elementów

Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 8.00-16.00)
Telefon
+48 509 445 403 
(tylko skup monet i banknotów)
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie

Przewoźnicy

darmowa wysyłka

Portfele skórzane

artykuły szkolne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.