O firmie eNumizmatyczny.pl

Nasza numizmatyczna historia

Sklep eNumizmatyczny.pl powstał w roku 2007 r. i był naturalną kontynuacją naszej wieloletniej pasji kolekcjonowania monet.

Początkowo w ofercie sklepu były wyłącznie monety z nowych emisji Narodowego Banku Polskiego. Stopniowo do oferty naszego sklepu numizmatycznego wprowadzaliśmy starsze monety, banknoty, akcesoria numizmatyczne, a w ostatnim okresie także akcesoria filatelistyczne. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że mamy najbogatszą w Polsce ofertę akcesoriów numizmatycznych oraz jedną z największych ofert monet i banknotów. Specjalizujemy się w sprzedaży polskich monet kolekcjonerskich z okresu III RP, PRL oraz okresu międzywojennego. Jesteśmy też bezpośrednim importerem akcesoriów numizmatycznych renomowanej niemieckiej firmy Leuchtturm, dzięki czemu możemy zaoferować ceny niższe niż konkurencja. Prowadzimy także skup monet kolekcjonerskich.

Monety NBP

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem monet Narodowego Banku Polskiego. Na podstawie zwartej z NBP umowy w zakresie dystrybucji oferujemy najnowsze emisje monet NBP już w dniu emisji, a nawet w przedsprzedaży. Dla zainteresowanych osób proponujemy abonament numizmatyczny na wszystkie srebrne monety nbp z danego rocznika.

Jak kupić

Oferowane przez nas produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy samej stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-769-77-27 (poniedziałek-piątek od 7-18) lub 505-420060 (codziennie od 9-19) a także przez numer gadu-gadu: 877134 .

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta.

Właścicielem sklepu enumizmatyczny.pl jest firma Youtrendy Sp. z o.o. zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.


Kontakt

Telefon
+48 22 769 77 27
(dni robocze 8.00-16.00)
Telefon
+48 509 445 403 
(tylko skup monet i banknotów)
skup monet warszawa, skup banknotów

Szukaj

Kategorie

Przewoźnicy

darmowa wysyłka

Portfele skórzane

artykuły szkolne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.